Sztuka w czasie pandemii - wystawa prac Urszuli Sawińskiej

Z wielką przyjemnością chciałabym zaprosić wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców na wystawę prac plastycznych uczennicy klasy VI Urszuli Sawińskiej. Na wystawie można  podziwiać prace, które Urszula wykonywała podczas zajęć lekcyjnych, a także podczas indywidualnych działań twórczych w domu.  Celem wystawy jest prezentacja twórczej działalności uczennicy i wspieranie uzdolnionych uczniów naszej szkoły w rozwijaniu własnych talentów.

Ula, całkiem niedawno odkryła pasję artystyczną. Chętnie tworzy prace, eksperymentuje z kolorem i formą. Nie tylko pracuje z zaangażowaniem podczas lekcji plastyki, ale też sama poszukuje inspiracji, które pozwalają jej na doskonalenie umiejętności twórczych. Często ogląda kanały artystyczne i czerpie z doświadczeń uzdolnionych plastycznie youtuberów.

Uczennica odznacza się dużą wrażliwością plastyczną, co można zauważyć w prezentowanych pracach. Najchętniej tworzy„ po cichutku” w zaciszu własnego pokoju. Dzięki dużemu zaangażowaniu uczennicy powstało wiele interesujących prac, które warto zaprezentować szerszej publiczności.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy!

Utworzono dnia 20.05.2021, 08:51