SPRAWOZDANIE - CZERWIEC 2023

Czerwiec jest ostatnim miesiącem przed wakacjami, ciężkiej pracy uczniów w szkole.

W tym miesiącu nauczyciele z uczniami korzystali głównie ze sprzętu do zapisu trwałego działań naszych uczniów. Dokumentację realizowaliśmy wykorzystując sprzęt fotograficzny , statywy, sprzęt nagłaśniający, aparaty fotograficzne z funkcją nagrywania 4K zakupione ze środków projektu ”Laboratoria Przyszłości”.

W miesiącu czerwcu obchodzimy Święto Szkoły . Naszym patronem jest ks. Władysław Demski . Pięknie przygotowany apel został uwieczniony na zdjęciach i filmie dzięki pozyskanemu sprzętowi.

Uczniowie klasy ósmej czekali od bardzo dawna na szczególny dzień. 16 czerwca 2023 r. piękni, młodzi, eleganccy i uśmiechnięci  pojawili się w szkole na swoim pierwszym balu.

Uczniowie pięknie zatańczyli poloneza.

Podczas uroczystej gali  podziękowali nauczycielom i wychowawczyni wręczając statuetki „Belfra Roku „.

Podczas balu bawili się doskonale, szczególnie po zmianie szpilek i mniej wygodnego obuwia na trampki i tenisówki.  Dobra atmosfera i perfekcyjna organizacja zabawy przez niezwykle zaangażowanych rodziców zapewniły wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego balu  niezapomniane wrażenia.

Uroczyste rozdanie świadectw uczniom klasy VIII odbyło się 24 czerwca 2023 r. Uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, na który składały się podziękowania dla pani dyrektor, nauczycieli, pozostałych pracowników szkoły oraz rodziców. Pracowników szkoły uhonorowano kwiatami, zaś rodzice otrzymali od swoich pociech pisemne podziękowania.

Potem najważniejszy moment dla ósmoklasistów – uroczyste wręczenie przez panią dyrektor świadectw ukończenia Szkoły Podstawowej.

Utworzono dnia 02.10.2023, 08:03