SPRAWOZDANIE - MARZEC 2023

Dokumentację działań uczniów i nauczycieli w miesiącu marcu realizowaliśmy wykorzystując do tego sprzęt fotograficzny, statywy, parasole studyjne, sprzęt nagłaśniający, aparaty fotograficzne z funkcją nagrywania 4K zakupione ze środków projektu ”Labolatoria Przyszłości”. 10-go marca nasi uczniowie świętowali Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Każda klasa prezentowała scenkę związaną z aktualnymi świętami, dziewczynki z Koła Wokalno-Tanecznego zatańczyły dla wszystkich, a na koniec uczniowie wzięli udział w turnieju dziewczyny kontra chłopcy.

W marcu uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w projekcie pod tytułem "Po drugiej stronie kamery". Projekt miał na celu zapoznanie uczniów z rolą reżysera, operatora kamery, dźwiękowca czy oświetleniowca filmowego. Uczniowie nagrali między innymi filmy o swoich pasjach korzystając z mikrofonu kierunkowego oraz kamery.

Dzień Świętego Patryka obchodziliśmy w naszej szkole 17 marca. Uczniowie i pracownicy szkoły ubrani w zielone barwy lub posiadający na sobie symbole Irlandii mogli skorzystać z sesji zdjęciowej i foto budki specjalnie stworzonej na Dzień Św. Patryka.

21-go marca, w Pierwszy Dzień Wiosny, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Matematyki. Był to dzień przepełniony matematycznymi zadaniami oraz zagadkami. Uczniowie wzięli udział w przeróżnych, ale zabawnych konkurencjach, które wywoływały uśmiech na ich twarzach. Fotorelacja możliwa dzięki  sprzętowi fotograficznemu, statywom, sprzętowi nagłaśniającemu.

Zakończenie miesiąca to czas rekolekcji wielkopostnych. Był to  czas skupienia, ale również dobrej zabawy i współpracy w grupach klasowych. Uczniowie na zakończenie przedtsawili za pomocą ruchomych scen historie bibilijne. Fotorelacja była możliwa dzięki  sprzętowi fotograficznemu i sprzętowi nagłaśniającemu z LP.

Utworzono dnia 13.04.2023, 08:42